Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

COOLTURALNY POCIĄG - INFORMACJE

21 lipca 2012r.  zapraszamy nad zalew w Starej Morawie na "COOLTURALNY ZALEW". Rozpoczynamy o godz.15.00 konkursem "Pływania na Byle Czym". "COOLTURALNY ZALEW" to transgraniczna Polsko-Czeska impreza na plaży o tematyce zimowej. Tematami przewodnimi tejże imprezy będą; kultura  i zima. Odbędą się konkursy o tematyce zimowej np: wyścigi w nartach na piasku, jedzenie lodów na czas, kulig na wodzie itp. Nad zalewem gwiazdą wieczoru będzie "MROZU", ponadto wystąpi zespół ze Stronia Śląskiego Castrat Project, wieczorem zaprezentuje się grupa taneczna, tancerzy ognia i światła oraz DJ KRIS SHARP oraz DJ W.TUSZYNSKI. Serdecznie zapraszamy, nie może was zabraknąć!!!


21 lipca 2012r.  zapraszamy nad zalew w Starej Morawie na "COOLTURALNY ZALEW". Rozpoczynamy o godz.15.00 konkursem "Pływania na Byle Czym". "COOLTURALNY ZALEW" to transgraniczna Polsko-Czeska impreza na plaży o tematyce zimowej. Tematami przewodnimi tejże imprezy będą; kultura  i zima. Odbędą się konkursy o tematyce zimowej np: wyścigi w nartach na piasku, jedzenie lodów na czas, kulig na wodzie itp. Nad zalewem gwiazdą wieczoru będzie "MROZU", ponadto wystąpi zespół ze Stronia Śląskiego Castrat Project, wieczorem zaprezentuje się grupa taneczna, tancerzy ognia i światła oraz DJ KRIS SHARP oraz DJ W.TUSZYNSKI. Serdecznie zapraszamy, nie może was zabraknąć!!!
Autorką zdjęć wykorzystanych na plakacie jest  Pani Joanna Gniady.

logotyp.jpeg

COOLTURALNY_ZALEW.jpeg


Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury w Stroniu Śląskim serdecznie zaprasza 04.08.2012r. na "POLSKO-CZESKI COOLTURALNY ODJAZD". W programie wyścigi drezyn ręcznych, przejażdżki drezynami spalinowymi, występ gwiazdy wieczoru zespołu "Grupa Operacyjna". Rozpoczynamy już od godz. 10.00 zawodami w skateparku (przy CETiKu). Przyjdź koniecznie, nie może Was zabraknąć!!!

logotyp.jpeg

COOLTURALNY_ODJAZD.jpeg


Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury w Stroniu Śląskim oraz Stowarzyszenie Rozwoju Regionalnego "Masyw Śnieżnika" serdecznie zapraszają na POLSKO - CZESKIE GÓRSKIE LATO. Impreza odbędzie się 18 sierpnia br. w Siennej na parkingu Ośrodka Narciarskiego "Czarna Góra". Rozpoczynamy od godz. 15.00 uroczystym wręczeniem dyplomów uczestnictwa w POLSKO-CZESKIM II STROŃSKIM RAJDZIE TURYSTYCZNYM W MASYWIE ŚNIEŻNIKA. Gwiazdą wieczoru będzie "WANDA I BANDA", wcześniej zaprezentują się zespoły "THE FLANEL`S" oraz "ŁOWCY SZMALU". Po występie gwiazdy, od 21.00 do 01.00 zapraszamy na górską dyskotekę. Szczegóły dotyczące RAJDU TURYSTYCZNEGO dostępne na stronach www.snieznik.pl.

logotyp.jpeg

GORSKIE_LATO.jpeg


Serdecznie zapraszamy w dniu 27.08.2012r.(poniedziałek) o godz. 11.00 do CETiKu na spotkanie organizacyjne dotyczące  warsztatów teatralnych, które odbędą się na przełomie sierpnia i września w CETiKu. Udział w warsztatach będzie bezpłatny!!!

logotyp.jpeg

WARSZTATY_TEATRALNE.jpeg


SNIEZNIK_RAJD_2012.jpeg